Szybki kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego 
Dariusz Michalski

43-100 Tychy, ul. Dmowskiego 15/1

tel.: 48 32 328 48 36

biuro@radcowie.tychy.pl

O Nas

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusza Michalskiego
 

Kancelaria bazuje na doświadczeniu i wiedzy radcy prawnego Dariusza Michalskiego, który w swojej karierze zawodowej sprawował funkcję m.in. prezesa zarządu spółki kapitałowej. Posiada bogate wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych i osób prywatnych. Jednocześnie - w trosce o dobro klienta - pozostaje otwarty na współpracę z radcami prawnymi i adwokatami mającymi wiedzę z zakresu innych gałęzi prawa, konsultując kluczowe posunięcia ze specjalistami w swoich dziedzinach.


Prowadzimy obsługę kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych, wśród których znajdują się w szczególności: jednostki samorządu terytorialnego, samorządowe jednostki organizacyjne (w tym jednostki i zakłady budżetowe), spółki prawa handlowego, spółki komunalne, przedsiębiorcy indywidualni i stowarzyszenia. Zajmujemy się sprawami z zakresu przekształceń podmiotów gospodarczych, prawa administracyjnego, oświaty oraz prawa pracy.


Zaufanie naszych Klientów pozwoliło Kancelarii ugruntować stabilną pozycję na śląskim rynku usług prawniczych.


O sile Kancelarii stanowią również jej pracownicy, którzy mają na swoim koncie liczne wystąpienia przed sądami powszechnymi przede wszystkim w obszarze właściwości Sądów Okręgowych w Katowicach i Gliwicach. Wyróżniającym atutem Kancelarii jest również bogate doświadczenie w sprawach rozpatrywanych przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Gliwicach i Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie.